اخبار سایت

سرویس بهداشتی کوچک

سرویس بهداشتی کوچک

امروزه متراژ خانه‌ها و فضای مسکونی نسبت به گذشته بسیار کوچک‌تر شده است و دیگر خبری از خانه‌های بزرگ نیست. به همین دلیل طراحی این فضاهای کوچک به بهترین و زیباترین شکل ممکن به یکی از دغدغه‌های افراد تبدیل شده است. سرویس بهداشتی یکی از قسمت‌های اصلی خانه‌ها می‌باشد که بیشترین سهم از کوچک‌ شدن فضای مسکونی شامل آن شده است. با کوچک شدن سرویس‌های بهداشتی منازل، گله‌مندی افراد نیز از این موضوع زیاد شده است و همین امر باعث شده به دنبال راهی برای بزرگ نشان دادن سرویس بهداشتی خود باشند. با ما تا انتهای این بلاگ همراه باشید تا نکات و تکنیک‌هایی را در رابطه با دکوراسیون سرویس بهداشتی به شما بازگو کنیم که تاثیر بسیاری در بزرگ نشان دادن سرویس بهداشتی شما خواهند داشت.

نکات طلایی برای بزرگ نشان دادن سرویس بهداشتی

  1. قدرت جادویی آینه

شاید برای‌تان عجیب باشد ولی آینه نقش بسیار مهمی در بزرگ نشان دادن سرویس بهداشتی دارد. آینه‌ها به دلیل بازتاب نور باعث می‌شوند این فضا پر نور و زیبا به نظر برسد. سعی کنید از آینه‌های بدون چهارچوب در این فضا استفاده نمایید.

2. نور طبیعی

بله نور طبیعی، موردی رایگان و بدون هزینه که توجه خیلی کمی به آن می‌شود ولی تاثیر زیادی در بزرگ نشان دادن سرویس بهداشتی دارد. پس اجازه دهید نور طبیعی وارد این فضا شود.

3.انتخاب روشویی مناسب

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در سرویس بهداشتی انتخاب یک روشویی مناسب می‌باشد. شما می‌بایست با توجه به فضای سرویس بهداشتی خود یک روشویی بزرگ یا کوچک انتخاب نمایید.

4.انتخاب دکوراسیون مناسب

حتماً در انتخاب دکوراسیون و المان‌هایی که در این فضا استفاده می‌کنید، وسواس به خرج دهید، زیرا گاهی همین المان‌ها باعث شلوغی این فضا و کوچک نشان دادن آن می‌شود.

5.رنگ روشن استفاده کنید

از رنگ‌های روشن در کاشی‌ها، رنگ‌آمیزی‌های دیوارها و سقف در این مکان استفاده نمایید. رنگ روشن منجر به انعکاس هر چه بیشتر نور می‌شود و همین امر به بزرگ نشان دادن این فضا کمک زیادی می‌کند.

6.استفاده از متریال یکسان

استفاده از متریال مختلف و ناهماهنگ باعث شلوغی و بی نظمی شده و همین موضوع باعث بزرگ دیده شدن سرویس بهداشتی شما خواهد شد.

7. استفاده از خطوط طولانی

مهم نیست شکل سرویس بهداشتی شما چگونه است، مربع یا مستطیل. شما باید طولانی‌ترین خط فضا خود را پیدا کنید و سعی نمایید آن را پر رنگ‌تر کنید و بیشتر به نمایش بگذارید تا باعث جلب توجه و بزرگ نشان دادن فضای سرویس بهداشتی شما شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *